Vouchery

Dárkový voucher na klasické stříhání

Tento voucher obsahuje: Klasický střih, zaholení kontur, opálení chloupků na uších, mytí vlasů a závěrečný styling součástí kterého je použití vybrané kolínské z řady Truefitt & Hill. Jako zákazník máte také možnost vybrat si z naší nabídky alkoholických nebo nealkoholických nápojů. Přejeme Vám příjemný zážitek.

Dárkový voucher na holení metodou HOT TOWEL

Tento voucher obsahuje: Napaření vousů a pokožky metodou HOT TOWEL, perfektní oholení břitvou, péče po holení, součástí které je použití vybrané kolínské z řady Truefitt & Hill. Jako zákazník máte také možnost vybrat si z naší nabídky alkoholických nebo nealkoholických nápojů. Přejeme Vám příjemný zážitek.

Dárkový voucher na úpravu vousů

Tento voucher obsahuje: Zastřižení a zaholení vousů, péče po holení, součástí které je použití vybrané kolínské z řady Truefitt & Hill. Jako zákazník máte také možnost vybrat si z naší nabídky alkoholických nebo nealkoholických nápojů. Přejeme Vám příjemný zážitek.

Dárkový voucher na klasický střih a holení metodou HOT TOWEL – Luxusní péče

Tento voucher obsahuje: Klasický střih, zaholení kontur, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, styling, napaření vousů a pokožky metodou HOT TOWEL, perfektní oholení břitvou, péče po holení, součástí které je použití vybrané kolínské z řady Truefitt & Hill, peeling obličeje, masáž obličeje a aplikace masky. Jako zákazník máte také možnost vybrat si z naší nabídky alkoholických nebo nealkoholických nápojů. Přejeme Vám příjemný zážitek.